logo

Bańki mydlane na Waszym weselu.

Są momenty podczas całej ceremonii Waszego ślubu gdzie bańki mydlane mogą stanowić niezłe tło i zrobią naprawdę super oprawę, czy to do wyjścia z kościoła czy to do pierwszego tańca. Na spotkaniach z Parą Młodą przed weselem słyszę bardzo często opowiadającą Parę Młodą o stresie związanym z Pierwszym Tańcem, bo to taki moment kiedy wszyscy stoją w koło i patrzą na wyczyn taneczny Młodej Pary, która otwiera całą szaloną imprezę na Sali.

banki-na-wesele6

żródło flicker
Powiedzmy sobie szczerze większość Młodych Par jak ja to nazywam ma przygotowany wystrzałowy taniec dwa na jeden 🙂 , albo dopada was taki stres że nie jesteście sobie w stanie przypomnieć układu tanecznego, który ćwiczyliście w domu przez najbliższy miesiąc. Zdarza się również że któryś z Was po prostu nie jest Fredem Asterem i posiadacie inne talenty ale taniec nie jest Waszym konikiem. Mam pomysł który na pewno zmieni Wasz pierwszy taniec w super zabawę, Wam jaki wszystkim zaproszonym gościom uczestniczącym w weselu.

banki-na-wesele4

żródło flicker

Zaopatrzcie gości w mini buteleczki z bańkami mydlanymi. Proponuje postawić je na stołach a zespołowi muzycznemu lub dj przekazać żeby przed tańcem poprosił gości o zabranie tych buteleczek i zrobienie z nich użytku. Mam nadzieje że podczas takiego tańca będą się bawić nie tylko młodzi ale wszyscy na Sali bo kto nie lubi baniek mydlanych.

banki-na-wesele7

żródło flicker

Prawdę mówiąc bańki mydlane też są alternatywą do ryżu, który jest użyty podczas wyjścia Pary Młodej z kościoła. Coraz częściej zabrania się sypania ryżem przed kościołem bo nie ma kto tego potem posprzątać, lub słyszy się że ryż to chleb trzeciego świata i należy go uszanować i nie rzucać ryżem.

Bańki mydlane na pewno też będą świetną zabawą dla dzieciaków które pewnie będą na waszym weselu. Takie małe buteleczki z bańkami można znaleźć na aukcjach internetowych.

banki-na-wesele5

żródło flicker

banki-na-wesele3

żródło flicker

banki-na-wesele

żródło flicker

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X