logo

Wymarzona gorąca noc poślubna

Noc poślubna o jak by nie patrzeć punkt kulminacyjny całej ceremonii która Was czeka. Mimo iż w dzisiejszych czasach wygląda ona całkiem inaczej niż kiedyś to jednak, nadal jest momentem oczekiwanym przez Pary Młode. Każde z Was pewnie dokłada wszelkich starań aby ta noc pozostała Wam w pamięci a nie ograniczała sie tylko do przebrania się z sukni czy garnituru w piżamę. Mam nadzieję że planujecie zaskoczyć drugą połowę i przygotujecie niezapomnianą pierwszą noc którą spędzicie już jako małżonkowie. Taka niezapomniana noc wcale nie wymaga grubych nakładów finansowych, aby te chwile pozostały na zawsze w Waszej pamięci. Zamieszczę poniżej kilka porad które pozierałem na różnych forach internetowych mam nadzieje że Wam się przydadzą i tan noc będzie dla Was równie wyjątkowa jak była dla mnie.

noc-poślubna5

żródło flicker

Odpowiednia gra wstępna.

Proponuję zacząć Waszą noc poślubną już od samego rana i kontynuować przez cały dzień aż do wieczora. Flirtowanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło a na pewno  pomoże. Takie szeptanie sobie czułych słówek do ucha na pewno rozpali w Was apetyt na siebie. Kilka „niegrzecznych” słów wypowiedzianych, spojrzeń, kilka pocałunków i to naprawdę wystarczy. Na pewno będziecie zafascynowani swoim niecodziennym wyglądem nie żałujcie sobie komplementów na swój temat. Bądźcie skoncentrowani na swoich osobach, zbudujcie napięcie, któremu pozwolicie ujść gdy już wszystko się skończy i zamilknie.

noc-poślubna2

żródło flicker

Erotyczne feromony

Proponuję rozpylić cały pokój zapachem  który oddziałuje na Was obojgu. Można pościel skroplić olejkami eterycznymi, kupcie i zapalcie świece. Pamiętajcie aby nie przesadzić z intensywnością lub wymieszaniem zapachów bo zamiast upojnej nocy będziecie mieli intensywne wietrzenie. Jaśmin, lawenda lub drzewo sandałowe to zapachy, które pobudzają wasze ośrodki erotyczne.

noc-poślubna3

żródło flicker

Muzyka dobra na wszystko

Pewnie każdy z was zna utwór „Je T’aime… Moi Non Plus” tłumacząc dosłownie ten tytuł „Wchodzę i wychodzę, między twoje uda” to dobry utwór na taką upojną noc. To idealny utwór do zmysłowego tańca który może zapoczątkować upojną noc. Myślę że striptiz jednego z Was dla drugiego jest również wskazany przy takiej muzyce. Zmysłowa bielizna która kryje się pod suknią ślubna na pewno zadziała na faceta z który został właśnie twoim mężem, nie martwcie się że nie każda z was jest zadowolona z swojej figury i pewnie widzi swoje minusy uwierzcie mi to naprawdę nie będzie miało znaczenia.

noc-poślubna4

żródło flicker

 Prezent dobry na wszystko

Proponuje wybrać jakiś fajny erotyczny gadżet dla swojego partnera, zapakować go w ładny papier i wręczyć partnerowi wieczorem.  Taki podarunek na pewno uzmysłowi Wam co za chwile się wydarzy J

Jeżeli noc poślubną spędzacie u siebie w domu warto również pomyśleć o przygotowaniu sypialni do tej niezapomnianej chwili. Odpowiednia pościel, oświetlenie, warto o tym pomyśleć wcześniej żeby nie tracić czasu jak wrócicie z wesela. Proponuje od wspólnej kąpieli w wannie czy pod prysznicem, będziecie mogli chwile porozmawiać o wrażeniach minionego dnia, o Was, o Waszej miłości do siebie takie rozmowy naprawdę zbliżają. Wzajemnie mycie pleców i całego ciała na pewno pozwoli wam zacząć tą piękną chwilę.

noc-poślubna1

żródło flicker

Pamiętajcie że tak naprawdę noc poślubna nie musi się kojarzyć tylko z seksem to może być również noc spędzona na błogim snie w ramionach ukochanej osoby, ale najważniejszą rzeczą w tej nocy jest żeby Wam nikt nie przeszkadzał, żeby nikt Was nie odprowadzał do domu czy apartamentu bo takie pożegnanie nie skończy się najlepiej z pewnością będzie Wam się trudno rozstać i może się zdarzyć że błoga noc która miała skończyć się pięknie nagle się urwie i rano wstaniecie z bólem głowy. 🙂

noc-poślubna

żródło flicker

Życzę Wam udanej nocy poślubnej chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak spędzić taką noc to komentarze są dla was czekam na inne propozycje

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X