logo

Czerwiec tuż tuż pamiętajcie o truskawkach na Waszym weselu

Słodkie, czerwone, soczyste pyszne truskawki, kto ich nie lubi. Sezon na truskawki już niedługo a planujecie swoje wesele latem truskawki to Wasz pierwszy gość, który powinien udekorować stoły. Truskawki nadają się do wszystkich deserów, ale i nie tylko. Tort, czekoladowa fontanna, szampan to idealne miejsca na dla truskawek

truskawki-na-weselu

żródło flicker

truskawki-na-weselu3

żródło flicker

truskawki-na-weselu5

żródło flicker

truskawki-na-weselu4

żródło flicker

Truskawka w szampanie

Wiele Par Młodych decyduje się na zdobienie kieliszków truskawką jest to super pomysł, ale czy próbowaliście wrzucić truskawkę do szampana? Super efekt murowany idealne połączenie smaków. Być może wydaje się to Wam zbyt nowatorskie rozwiązanie, ja Wam gwarantuję, że na pewno się nie zawiedziecie, a goście będą zachwyceni Waszym pomysłem.

truskawki-na-weselu14

żródło flicker

truskawki-na-weselu13

żródło flicker

Truskawka idealna na torcie

Zastanawiacie się, jaki tort wybrać, jak go przyozdobić? Nie wiecie, jaką figurkę pary młodej wybrać, a może zastąpić ją kwiatami? Tak naprawdę można zastąpić te ozdoby czerwonymi słodkimi truskawkami. Czerwony kolor truskawek naprawdę może podkreślić Wasz tort, niech będą przepyszną jego ozdobą. Wystarczy trochę poszukać inspiracji w sieci a na pewno Wasz tort nie będzie przewidywalny i każdego zaskoczy pomysłowością.  Truskawki można również połączyć z sukcesem z innymi owocami jak i białą bądź czarną czekoladą zobaczcie sami.

truskawki-na-weselu12

żródło flicker

truskawki-na-weselu11

żródło flicker

truskawki-na-weselu10

żródło flicker

truskawki-na-weselu8

żródło flicker

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X