logo

Tort i figurki na jego górze

Tort weselny jeden z głównych punktów ceremonii weselnej. Wygląd, smak kolor tortu zależy od koncepcji jaką przyjmują państwo młodzi. Tort może być również pewnym odzwierciedleniem usposobienia Państwa Młodych. Kiedyś torty były głównie piętrowe w tej chwili nie mamy ograniczeń co do kształtu czy wyglądu. Z ważniejszych detali całego tortu jest jego góra a prawdę mówiąc figurka która się na nim znajduje

figurki-na-tort

żródło pinterest

figurki1

żródło pinterest

il_570xN.503822293_mf1użródło pinterest

 

para-mloda-tortFigurki w postaci miniaturek Państwa Młodych

Najczęściej  można spotkać figurki w postaci miniaturek Państwa Młodych. Jeżeli Wasz tort ma być elegancki i w tonacji tradycyjnej zalecamy aby figurki miały klasyczny kształt. Takie figurki na pewno łanie podsumują i zwieńczą tort.

podobizny-pary-mlodej

żródło pinterest

zdjecia-na-tortżródło pinterest

Na wesoło

Zwariowane pary tort weselny mogą przyozdobić figurkami z szczyptą szaleństwa pozujących w nie standartowych pozycjach. Goście zawsze żywiołowo reagują na takie pomysły i pewnie znajdziecie wielu zwolenników takiego tortu wśród swoich znajomych.

figurki-na-mufinke

żródło pinterest

 

motorżródło pinterest

 

smieszne2żródło pinterest

straszne-figurki-na-tortżródło pinterest

Tort jak z bajki

W dziedzinie bajek, kreskówek, zwierzątek czy ludzików możecie już całkiem zaszaleć. Dobry cukiernik z masy marcepanowej na pewno wyczaruje wam wszystko czego zapragniecie. Zdarzyło nam się już spotkać z torem na którym były figurki z porcelany.

figurki-porcelanowe

żródło pinterest

figurki1żródło pinterest

Tak naprawę w dzisiejszych czasach to tylko wystarczy mieć pomysł a wszystko da się wyczarować. Życzymy smacznego i miłego dążenia do swoich marzeń

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X