logo

Wrzesień i Październik idealne miesiące na Twoje wesele

Miesiące takie jak Wrzesień czy Październik cieszą się sporą popularnością w wyborze na termin ślubu przez młodych ludzi pragnących zawrzeć związek małżeński. Wcale nas to nie zaskakuje, kolorów których dostarczają nam te dwa miesiące nie znajdziemy w całym roku. Kolory którymi raczy nas Nasz Polska Jesień to przede wszystkim złoto, brązy, czerwień, wszelkie odcienie żółtego czy nawet pomarańczowego.Temperatury które mamy w naszym klimacie już nie są tak męczące jak to ma miejsce w lato a są równie przyjemne i atrakcyjne do przeżycia tego niepowtarzalnego święta w swoim życiu.

dynia-na-weselu

idealny-bukiet-slubny-wrzesienżródło pinterest żródło pinterest

Planując wesele w tych miesiącach warto pomyśleć o wykorzystaniu tych kolorów w motywach przewodnich swoich inspiracji w dekorowaniu sali czy to kościoła. Bardziej odważne Panny Młode również mogą wykorzystać te kolory w swoich sukniach ślubnych. Tak prawdę mówiąc są to idealne kolory na dodatki do sukien, buty, spinki do włosów czy chociażby torebki dla druhen będą naprawdę wyglądać oryginalnie.

jesienna-sesja-slubna

kolory-jesieni-na-weselużródło pinterest żródło pinterest

pomysl-na-sesje-w-wrzesniu

 żródło pinterest
Nie jestem specjalistą od makijaży ale robiąc zdjęcia w tych miesiącach często zauważamy wykorzystywanie kolorów jesieni.
Warto również wspomnieć o bukiecie ślubnym, który na pewno będzie już prześlicznie wyglądał ozdabiając go owocami jarzębiny, liśćmi, czy czerwonymi jagodami. Na sali weselnej białe obrusy można zastąpić czerwonymi bądź pomarańczowymi do tego dołożyć stonowane serwetki oraz bukiety jesienne w wazach i mamy idealne dobranie kolorów jesieni do Naszego ślubu.

sesja-slubna-w-pazdierniku

żródło pinterest

tort-weselny-na-pazdziernikżródło pinterest
Pięknie wyglądają dynie które po wydrążeniu miąższu mogą służyć jako wazony czy świeczniki. Całe dynie mogą również przyozdobić parapety okien czy chociażby swojskie stoły z mięsiwem i ogórkami kiszonymi.
Coraz częściej można spotkać się z jesiennym menu zamiast tradycyjnego rosołu zupa z dyni, ciasto dyniowe, sałatki z dyni …
Warto również wybrać się w tym okresie na sesję fotograficzną do parku gdzie kolory liści będą idealnie odbijać się w matrycy aparatu fotografa. Zdjęcia w takiej scenerii na pewno będą miłym wspomnieniem na całe lata. Nie skreślajcie tych miesięcy. Naprawdę warto przemyśleć czy nie lepiej zorganizować swojego ślubu w Wrześniu lub Październiku.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X