logo

Najnowsze gadżety a Nasz ślub – o czym warto pamiętać ?

W dzisiejszych czasach nikt nie obejdzie się bez tabletu, smartfona, blogu czy facebooka, są to urządzenia i media które towarzyszą nam co dzień. Może warto pomyśleć aby wykorzystać je do planowania Waszego ślubu jak i po ślubie. Widzę uśmiech na Waszej twarzy i lekkie nie dowierzanie bo co nam blog do przygotowania naszej ceremonii ślubnej ?

wesele-strona-internetowa

żródło themeforest.net

Dziś większość z Nas ma już dostęp do internetu w swojej komórce nie mówiąc już o tablecie, laptopie czy komputerze. Te urządzenia ułatwiają nam komunikację więc dlaczego nie wykorzystać ich na swojej drodze do przygotowań tego najważniejszego dnia w życiu.

Macie gości z różnych części kraju lub nawet z zagranicy wiec łatwiej przekazać informacje przez internet niż dzwonić do każdego z osobna. Stwórzmy więc stronę internetową dedykowaną tylko Wam i Waszym przygotowaniom do ślubu. Taka strona będzie idealnym przekaźnikiem wszystkich informacji na temat Waszego wesela. Jeżeli macie gości nie mówiących w naszym ojczystym języku taką stronę można przygotować w kilku wersjach języcznych, aby każdy mógł swobodnie dotrzeć do informacji na temat Waszego wesela. Każdy nowy wpis może zostać oznaczony na Waszym profilu społecznościowym, aby każdy był na bieżąco z wszystkimi zaplanowanymi atrakcjami co więcej taka strona na pewno uporządkuje wam wszystkie informacje i będziecie mieli zawsze dostęp do nich czy to w autobusie, w górach czy to na plaży wystarczy tylko smartfon z dostępem do internetu.

stron-dla-mlodej-pary

żródło themeforest.net

Proponujemy taką stronę uruchomić na pół roku przed ślubem albo nawet szybciej. Będziecie mogli na niej rozwiązywać dylematy przy wyborze odpowiednich detali na pewno znajomi chętnie będą komentować Wasze wybory. Na takiej stronie internetowej można zamieścić mapki Sali gdzie odbędzie się wesele, kościoła gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin czy choćby mapę jak trafić do hotelu gdzie zarezerwowane są pokoje dla gości weselnych. Dodawanie wszelkich zmian nie zajmuje dużo czasu a wszyscy są na bieżąco.

Jakie informacje powinny zawierać się na takich stronach internetowych?

  • data, miejsce i godzina rozpoczęcia uroczystości ślubnych
  • data, miejsce i godzina rozpoczęcia przyjęcia weselnego
  • dokładne adresy kościoła czy urzędu stanu cywilnego oraz Sali gdzie odbędzie się wesele najlepiej jak na stronie znajdują się mapki oraz współrzędne GPS aby było można łatwo trawić.
  • Można zaplanować gdzie kto będzie siedział podczas zabawy weselnej bardzo istotne w przypadku duże ilości gości
  • Ostatnio bardzo modne staje się podawanie nr konta bankowego aby goście mogli przelać wcześniej pieniążki które planują ofiarować parze młodej jako prezent jest to wygodne zarówno dla gości jak i pary młodej która nie musi myśleć o przechowaniu takiej sporej gotówki
  • Zdarza się również że para młoda wypisuje listę prezentów co znacznie ułatwia wybór gościom w podejmowaniu decyzji co wybrać na prezent.

Pamiętajcie że taka strona internetowana nie zwalnia was z obowiązku wysyłania oficjalnych zaproszeń na wesele. Warto w tych zaproszeniach podać adres strony internetowej gdzie będzie można zobaczyć wszystkie aktualności.

Taka strona może zostać również rozbudowana po waszym ślubie o kolejne informacje. Można zamieścić zdjęcia z wesela i uroczystości weselnej. Fajnym pomysłem jest zamieszczenie podziękowań dla gości za wspacie oraz otrzymane prezenty w dniu ślubu.

www-na-slub

żródło themeforest.net

Foto Affetto chętnie pomoże w przygotowaniu takiej indywidualnej strony www na wasze potrzeby możemy też umieścić taką stronę na swoim serwerze co znacznie ograniczy koszty. Zakup domeny to na chwile obecna tylko jedna złotówka, tak wiec za naprawdę niewielkie pieniądze można zrobić coś Was wyróżni na tle innych Par. Jeżeli jesteście fanami takich nowinek technologicznych to zapraszamy do współpracy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X