logo

Fotograf na wesele, jak rozmawiać podczas podpisania umowy?

Z moich obserwacji wynika, iż najlepiej rezerwować termin ok półtora roku przed ceremonią zaślubin. Mniej więcej w tym okresie dzwoni do Nas najwięcej Parm młodych i podpisuje umowy. Oczywiście nie jest to reguła, ale te najbardziej chodliwe terminy rezerwowane są w tym czasie.
W zależności od oczekiwań Młodej Pary mamy wiele możliwości, które możemy zaproponować: sesja narzeczeńska, przymiarka strojów ślubnych, wieczory panieńskie czy to kawalerskie, aż dochodzimy do samego dnia ceremonii: błogosławieństwo, ceremonia w kościele czy to urzędzie stanu cywilnego, zabawa na Sali no i w końcu sesja plenerowa w dniu wesela lub w innym dniu.
fotograf-bytom

źródło pinterest
W jakiej formie zdjęcia trafiają do Was?
Nasza firma Foto Affetto najczęściej oferuje płytę DVD z wszystkimi zdjęciami, które zdołamy zrobić. Ilość zdjęć zależy od wybranego pakietu jak i również od wielkości wesela. Zazwyczaj jest to powyżej 600 zdjęć. Jeżeli dochodzi nam do tego plener w innym dniu niż ceremonia ślubna to jeszcze dodatkowo będziemy mieli ponad 200 zdjęć na płycie
Finałem naszych prac najczęściej jest album ślubny z wyselekcjonowanymi zdjęciami poddanymi obróbce. Wydruki fotograficzne są na wysokiej jakości na papierze i wklejone na grube strony albumu. Całość oprawiona jest w okładkę z skóry a ostatnio bardzo cieszącą się okładką jest plexi z aluminium. Rozkładówki przygotowywane są razem z młodą parą i to właśnie ona podejmuje ostatnią decyzję o akceptacji projektu.

fotograf-bytom3

źródło pinterest
Co jeszcze mamy w swojej ofercie?
Album i zdjęcia na płycie to jedno, ale możemy jeszcze zaproponować umieszczenie zdjęć na naszej stronie internetowej pod hasłem. Na weselu, gdy robimy zdjęcia gości weselnych z parą młodą rozdajemy wizytówki z hasłem do galerii, aby każdy mógł bez większych problemów nacieszyć się zdjęciami z wesela.
W swojej ofercie mamy również albumy dla rodziców czy dziadków a może chrzestnych. Takie albumy wyglądają identycznie jak album do Pary Młodej, ale ma mniejszy format. Możemy również zaproponować wydruki wielkoformatowe czy choćby nawet foto obrazy na płótnie gotowe od razu do zawieszenia na ścianie.
Czytając komentarze naszych klientów bardzo często można wyczytać, że współpraca z nami to koleżeńskie stosunki, które ułatwiają współpracę. Z większością Par nadal utrzymujemy kontakt czy to przez portale społecznościowe lub telefoniczny. Zachęcamy do spotkania z nami, podczas którego przeprowadzamy „szczegółowy wywiad” na temat waszych preferencji i oczekiwań. Na spotkaniu można zobaczyć przykłady naszych fotografii z różnych wesel oraz przykłady foto albumów.

fotograf-bytom1

źródło pinterest
Co do płatności za usługę to przeważnie odbywa się ona w dwóch ratach. Pierwsza w dniu podpisania umowy i zazwyczaj jest to 300zł w formie zadatku. Druga rata płatna zazwyczaj w momencie odebrania całego materiału od Nas.

fotograf-bytom2

źródło pinterest
Jak wygląda nasza praca podczas całego dnia ceremonii?
Dzień zaczynamy wcześnie, mniej więcej od godziny 10 rano, oczywiście jest to uzależnione od godziny mszy w kościele. Zazwyczaj jest to dwie godziny przed błogosławieństwem. Wybieramy się na przygotowania do Pana Młodego następnie do Pani Młodej gdzie czekamy na Pana Młodego i już od błogosławieństwa jesteśmy wspólnie razem aż do godziny pierwszej w nocy.
Wielu kościołach wymagane jest pozwolenie na filmowanie i robienie zdjęć. Takie pozwolenie wydaje kuria, oczywiście nasza firma posiada takie zaświadczenie.
Zapraszamy do współpracy
#FotoAffetto

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X