logo

Jak udekorować stół dl Państwa Młodych

Jak wiadomo w tym ważnym dla Was dniu wszyscy patrzą na Parę Młodą więc bardzo ważnym elementem jest wygląd Wasz jak i Waszego otoczenia w którym się będziecie znajdować. Miejsce na sali weselnej wybrane dla Was jest również istotnym elementem, wszystkie oczy na sali będą skierowane w Młodą Parę. Istnieje wiele możliwości przyozdobienia stołu weselnego, być może uda nam się trochę Wam w tym pomóc.

wystrĂłj-weselny_5

źródło pinterest

Najczęściej na stołach możemy spotkać kompozycje kwiatowe z punktem kulminacyjnym na Waszym stole. Bukiet ten powinien królować nad resztą kompozycji umieszczonych na stołach. Kompozycja która będzie zdobiła Wasz stół powinna być spójna z resztą kompozycji pod względem kolorystycznym jak i doboru rodzaju roślin i kwiatów. Super rozwiązaniem jest dobór kwiatów do koloru przewodniego uroczystości i bukietu Panny Młodej.

wystrĂłj-weselny_4

źródło pinterest

W zależności od wielkości bukietów można je podzielić na jeden duży lub kilka mniejszych rozstawionych na końcach stołu. Innym sposobem na udekorowanie stołów jest zastosowanie girlandów z kwiatów.

Styl eleganckiego wesela charakteryzować powinien się specjalnie dobranymi kolorami oraz grą świateł i materiałów. Duże, wielkie, jednokolorowe obrusy, kule z kwiatowymi kompozycjami, kryształowe żyrandole. Gra detali i kolorów na pewno powie wam o wyjątkowym miejscu na organizację Waszego wesela.

wystrĂłj-weselny_3

źródło pinterest

Dziś prestiżowe sale weselne dbające o swoją renomę zatrudniają wizażystów którzy dobierają kolory i odpowiednie materiały do przyozdabiania sali. Na takich salach próżno szukać styropianowych serduszek lub łabędzi za młodą parą czy to balonowych girlandów. Wypróbuj nasze najlepsze polskie casino online. Na takich salach stosuje się dekoracje z materiałów i kwiatów, luster obitych w ramy drewniane. Można również spotkać ogromne litery które układa się za Młodą Parę w ich inicjały lub w jakiś wyraz.

wystrĂłj-weselny_2

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X