logo

Wesele tuż tuż, a ty nie masz jeszcze sukienki?

Tak wiem wybór sukni ślubnej to ciężka decyzja i wydaje mi się że jest to najtrudniejsza rzecz w całej organizacji wesela. Każda z Was chce poczuć się wyjątkowo i być księżniczką w tym ważnym dniu. Salony sukien ślubnych oferują ogromny wybór wśród firm które oferują suknie ślubne. W salonach można znaleźć nie tylko różne kolory sukien ale również buty, biżuterię, bieliznę i wszelkie dodatki potrzebne do tego ważnego dnia w życiu. Wiem o czym piszę bo mieliśmy ostatnio przyjemność robić sesję fotograficzną z wizyty w takim salonie, niestety nie możemy pokazać efektu naszej pracy gdyż to wielka tajemnica i zgodnie z tradycją Pan Młody nie może zobaczyć swojej przyszłej żony przed ślubem w białej sukni.

suknia_slubna_1

źródło pinterest

Rozmawiając z Panią Młodą doszliśmy do wniosku że najlepiej szukać sukni ślubnej od ośmiu do dziewięciu miesięcy przed datą ślubu. Dlaczego tak aż tyle, jeżeli wybierzecie sobie jakąś suknie z katalogu to sprowadzenie jej do salonu trwa dwa miesiące a do tego dojdą jeszcze przymiarki i przeróbki, na pewno dojdą J. Panna Młoda która była razem z Nami odwiedziła kilka Salonów aby odszukać tą swoją wymarzoną suknię ślubną.

suknia_slubna_2

źródło pinterest

Myślę że mogę zdradzić imię Panny Młodej – Karina, umówiła nas w salonie sukien telefonicznie więc Pani konsultantka miała tylko czas dla Nas, była bardzo pomocna i baaardzo opanowana w przeciwieństwie do Naszej Panny Młodej. Karina wiedziała czego potrzebuje a mimo to mierzyła jeszcze kilkanaście innych sukien ślubnych co pozwoliło nam na zrobienie kilkadziesiąt ciekawych zdjęć. Jako mężczyzna dowiedziałem się że biel ma różne odcienie z tego co zapamiętałem np. biel diamentowa. Suknie mogą mieć różne fasony jak rybka, syrenka, litera A, typowa księżniczka.

suknia_slubna_3

źródło pinterest

Myślę że na taką wizytę warto wybrać się z osobą towarzyszącą, najlepiej nie zabierać babci. Z nami była Babcia i Mama. Babcia miała ciągle łzy w oczach i o każdej sukience mówiła że „jest wyjątkowa i piękna”, natomiast mama była już bardziej pomocna. Wnioskuje z tego że najlepiej zabrać z sobą tylko jedną osobę bo babcia wprowadzała trochę zamieszania i Karina nie mogła się zdecydować aby wybrać tą jedna najpiękniejszą.

W sezonie 2015 podobno będą modne suknie z oryginalnie zaprojektowanymi i pięknie ozdobionymi plecami, dzięki którym każdy model jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X