logo

Fotobudka na Waszym weselu

Na każdym weselu fotograf czy kamerzysta to osoba obowiązkowa bo choć nasza pamięć jest dobra niektóre szczegóły szybko nam umykają a piękną pamiątkę z tego pięknego dnia warto mieć. Może zastanawialiście się jak urozmaicić i zmienić ten standard na Waszym weselu?

Na pewno oryginalnym i szalonym pomysłem ale na pewno cieszącym się powodzeniem na Waszym weselu będzie fotobudka. Fotobudka to dopiero atrakcja która wchodzi na polskie wesela ale cieszy się coraz większym powodzeniem. Początki fotobudek zaczęły się w Stanach Zjednoczonych na dworcach gdzie można było sobie szybko zrobić zdjęcie do dokumentów. Pomysł ten znalazł swoich zwolenników również na weselach i tak powstał pomysł jak uatrakcyjnić swoje wesele.
fotobudka na wesele_1źródło pinterest fotobudka na wesele_2źródło pinterest fotobudka na wesele_4źródło pinterest

Pomysł bardzo prosty, a sprawia weselnikom wiele radości. Pozwala na zrobienie oryginalnych zdjęć. Brak osoby fotografa wyzwala w uczestnikach ciekawe nie skrepowane szalone ujęcia. Fotobudkę ustawiamy najlepiej gdzieś w holu gdzie mamy więcej miejsca na zrobienia nawet zdjęć w kilka osób. Zrobienie zdjęcia jest banalnie proste, ustawiamy się przed aparatem naciskamy na ekranie fotobudki start i robimy cztery różne pozycje i po chwili z automatu dostajemy wydrukowane fotografie.

Zrobione zdjęcia również zostają zapisane na nośniku czy to dvd lub pendrive i otrzymujemy taką pamiątkę na koniec wesela. Cena wynajęcia takiej fotobudki zależna jest od firmy która ją wynajmuje oraz miejsca gdzie organizujemy swoje wesele.

Zastanawiamy się czy nie wprowadzić takiej usługi do Naszej firmy co o tym myślicie jak uważacie czy pomysł na fotobudkę na Waszym weselu był by fajną atrakcją czy bylibyście wstanie dopłacić aby zapewnić taka atrakcję na Waszym weselu. Jak zwykle czekamy na wasze zdanie będziemy wdzięczni za każdą wiadomość i w miarę możliwości na każdą odpowiemy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X