logo

Zostałaś wybrana na świadkową i co dalej ?

Zostać świadkową to naprawdę zaszczyt więc nie panikuj, jesteś jedna z nielicznych osób którym ufa Panna Młoda. Przeważnie na świadkową wybiera się osobę z bliskiego kręgu zaufania, osobę z którą wychodziło się z niejednej patowej sytuacji. No tak widać że teraz dostałaś skrzydeł czytając te parę słów ale to prawda, nikt nie wybierze nie sprawdzonej świadkowej.
druchny_5
źródło pinterest
Rola bycia świadkowej to nie tylko spijanie śmietanki i błyszczenie na weselu ale naprawdę odpowiedzialna i trudna funkcja na weselu. Pomożemy ci jak przygotować się do tej roli w kilku krokach.
1. Bądź pomocna i dyspozycyjna
Panna młoda na pewno ucieszy się gdy będziesz chciała jej pomóc przy podjęciu kilku ważnych decyzji które Pan Młody zostawił do dyspozycji Panny Młodej. Wybierzcie się razem do salonu sukien ślubnych, pomóż jej wybrać fryzjera, makijażystkę, pomóż wybrać kolor na motyw przewodni całego wesela, udzielaj cennych uwag przy tworzeniu listy gości czy choćby przy strojeniu sali weselnej. Warto razem wybrać się do fotografa czy kamerzysty na rozmowę.
druchny_3źródło pinterest
druchny_4
źródło pinterest
2. Niezapomniany wieczór panieński
Co do tego szalonego ostatniego wieczoru warto porozmawiać z Panną Młodą jak ona widzi tę swoja szaloną noc. Nie każda Panna Młoda ucieszy się na taniec striptizera w dyskotece czy to domu. Warto wypytać o jakieś wskazówki ale nie zdradzać wszystkich szczegółów.
3. Odpowiedzialność przede wszystkim
Świadkiem jest się po to by zaświadczyć zawarcie aktu małżeństwa w kościele czy to Urzędzie Stanu Cywilnego. Świadkowie są również pomocni w kontaktach między Parą Młodą a całą obsługą wesela oraz ślubu.
druchny_2
źródło pinterest
4. Dobry humor i uśmiech
Dobry humor i piękny uśmiech jest lekarstwem na wszystko, wiec w tak stresującym dniu dla Panny Młodej nie możesz wstać lewą nogą. Twój uśmiech musi się udzielać Pannie Młodej.
5. Bądź gotowa na wszystko
Wiadomo damska torebka pomieści wszystko, a w szczególności torebka świadkowej musi pomieścić wszystko podwójnie. Do twoich zadań będzie należało aby Panna Młoda o każdej porze wyglądała świetnie to nie tylko poprawianie welonu czy układanie sukienki, ale gdy będzie trzeba to nawet zszycie rozerwanej sukni czy poprawa makijażu gdy łza rozmaże oko.
6. Obserwuj wszystko i baw się dobrze
druchny_1
źródło pinterest
Jeżeli nie będzie mapy rozmieszczenia gości na weselu pomóż, aby każdy odszukał swoje miejsce. Dopilnuj by niczego nie brakowało, zadbaj o dobre samopoczucie gości
Jeżeli wszystkie te punkty uda się tobie zrealizować w 100% na pewno razem z Panną Młodą będziecie się dobrze bawić i nie zapomnicie tej zabawy do końca życia.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X