logo

Podziękowania dla rodziców. Jak się do tego zabrać?

Wiadomo że standardowy ślub odbywa się według starych schematów, dobrze zaplanowanych kroków. Jednym z tych tradycyjnych kroków jest podziękowanie dla rodziców, chrzestnych czy to Waszych opiekunów.

Często na rozmowach które prowadzę z parą młodą, zostaje zapytany o podziękowania dla rodziców. Jak można zaskoczyć rodziców? Co zaplanować, aby tradycyjne podziękowania tańczone w kółku przy piosence Urszuli Sipińskiej „Cudownych Rodziców Mam”, zmienić w coś co zaskoczy nie tylko rodziców ale również gości weselnych.
podziekowania dla rodzicow
źródło pinterest

Różne sytuacje rodzinne stwarzają nieraz problemy przy takich podziękowaniach, rozwód rodziców, strach przed publicznym przemówieniem, brak umiejętności tanecznych, a w najgorszym przypadku brak rodziców. Najważniejsze aby takie podziękowania pasowały Wam obojgu jak zarazem i Waszym rodzicom.

Podziękowanie dla rodziców może to być zwykła przemowa płynąca z głębi serca w której możecie podziękować za wychowanie, wykształcenie, za trud Waszego wychowania. Dobrym pomysłem na koniec jest rozładowanie atmosfery śmieszna sytuacją przytoczoną z waszego dzieciństwa.

Ostatnio coraz częściej pary młode wybierają film na podziękowania dla rodziców, ale też mięliśmy przyjemność przygotować fotoksiązkę z zdjęć z dzieciństwa. Jeżeli nie macie pomysłów jak przygotować taki film chętnie podpowiemy Wam jak się do tego zabrać, można również zobaczyć przykłady takich filmów w naszej galerii.

podziekowania dla rodzicow1źródło pinterestpodziekowania dla rodzicow2źródło pinterest

Niektóre pary również decydują się na wręczenie swoich zdjęć powiększonych do wielkości foto ram lub wydrukowanych na płótnie i naciągnięte na drewnianą ramę. Często na weselach pary młode wręczają swoim rodzicom różne medale, statuetki puchary cudownych i najlepszych rodziców. Pomysłów na takie gadżety jest ogrom wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło gadżet na podziękowania dla rodziców i macie różne sklepy internetowe które oferują ogrom prezentów.

Bardziej zamożne Pary Młode oferują swoim rodzicom wycieczki do SPA, na wycieczkę, na kolację przy świecach.

podziekowania dla rodzicow3 podziekowania dla rodzicow4 podziekowania dla rodzicow5
źródło pinterest

Tak naprawdę zwyczajowe podziękowania też będą przeżyciem dla Waszych rodziców jak i dla Was i czasami nie warto wydawać pieniędzy tylko samemu cos zrobić, coś przygotować i na pewno to poruszy serca Waszych rodziców. Piosenką „Cudownych rodziców Mam” w ogóle się nie przejmujcie ta piosenka była i będzie grana na weselach jakby nie patrzeć to jest hymn weselny wiec ona zawsze gdzieś tam na weselu będzie grana.

podziekowania dla rodzicow6
źródło pinterest

Poniżej również zamieszczam takie animowane podziękowania dla rodziców o których pisaliśmy. Takie podziękowania zazwyczaj są przygotowywane na jeden miesiąc przed weselem abyśmy mogli je na spokojnie przygotować.

[video_box video_url=”http://www.youtube.com/embed/AtwogF6Pfr0″]

[video_box video_url=”http://vimeo.com/106096169″]

[video_box video_url=”http://vimeo.com/64683103″]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X