logo

Wymarzone zdjęcia z wesela.

Każda Para Młoda marzy o idealnych zdjęciach z swojego wesela, na których widać emocje, łzy, radość, zdjęcia które oddają wszystkie te emocje które towarzyszą podczas tego wyjątkowego dnia. Idealna zdjęcia powinny oddawać emocje i relacje które towarzyszą Parze Młodej. Większość fotografów na spotkaniu przed weselem rozmawia z młodymi o ich oczekiwaniach o ich preferencjach. Warto poznać na ile para młoda jest wstanie zaszaleć na takiej sesji zdjęciowej. Krótka rozmowa oparta na port folio fotograf i już wiadomo czego można spodziewać się po Parze Młodej.

IMG_0033

IMG_0131
IMG_0288

Warto poszperać w sieci i wyszukać fotografa którego fotografie najbardziej się Wam podobają. Fotografie, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie. Fotografie, którymi będziecie się chwalić. Fotografie, które będą oglądały Wasze dzieci i wnuki.

Przyglądając się pracom fotografów można zauważyć, że niektóre fotografie robione są raczej z boku z pozycji obserwatora, osoby która jest razem z Wami a jednocześnie patrzy na to wszystko innym okiem. Innym sposobem fotografowania jest uchwycenie momentów z pierwszego planu.

Kolejnym kryterium wyboru fotografa jest jego dobra opinia wśród znajomych, którzy już mogli podziwiać zdjęcia z innych przyjęć okolicznościowych. Pamiętajmy jednak, że to zdjęcia mają być dla Was i Wasza opinia jest najważniejsza

IMG_1339

page012a

page013a

Kiedy rezerwować termin?

Dobry Fotograf na wesele swój kalendarz ma zapełniony już na rok przed ceremonią. Zatem jeżeli planujemy ślub od razu pomyślmy o zdjęciach im wcześniej zaczniecie poszukiwania „Waszego” fotografa tym będzie większy wybór. Odkładanie tego na później może spowodować, że za dużego wyboru już nie będzie ….

Gro Par Młodych przed weselem wybiera się na sesję Narzeczeńską by poznać fotografa i pozbyć się wstydu przed pozowaniem. Już na takiej sesji będziecie widzieć jak zachowuje się fotograf, jakie otrzymujecie od Niego wskazówki, czy zwraca uwagę na takie detale, które powodują że zdjęcia są inne i od razu można poznać zdjęcia robione przez profesjonalistów o tych robionych przez wujka z lustrzanką. My również mamy w swojej ofercie sesję Narzeczeńską i zapraszamy do współpracy. Pamiętajcie że po takiej sesji już Wam będzie łatwiej porozmawiać z fotografem.

page010a

page008a

page014a

Istotnym zagadnieniem dla fotografa jest też poopowiadania o swojej rodzinie. W każdej rodzinie zdarzają się goście którzy nie przepadają za sobą. Dobrze jest wcześniej poinformować fotografa o cioci która jest po rozwodzie z wujkiem ale przyszli razem na Wasze przyjęcie weselne, lub o wujku który „bardzo” lubi robić zdjęcia i będzie ciągle biegać z statywem po sali i pstrykać fotki. Takie informacje pozwolą przygotować się fotografowi w 100% do Waszego wesela. Życzymy udanych przyjęć weselnych i trafionych wyborów.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X