logo

Wesele w plenerze pod namiotem

Wprawdzie nikt teraz nie myśli o imprezach plenerowych po za oknami jest zimno i deszczowo ale już w przyszłym roku może warto pomyśleć o plenerowej imprezie weselnej. Organizując taką imprezę plenerową wprawdzie nie jesteśmy wstanie przewidzieć pogody bo choć lato w tym roku było super to nigdy nie wiadomo jak to będzie w przyszłym roku.
wesele w plenerze

źródło pinterest
Rozwiązaniem na niepogodę gdy organizujemy ślub czy wesele w plenerze są duże namioty weselne. Dziś takie namioty można rozłożyć w kilka godzin. Lekkie konstrukcje aluminiowe z zadaszeniem parkietem zapleczem sanitarnym i kompletem oświetlenia można wypożyczyć na taką imprezę plenerową. Wystarczy trochę poszperać w internecie i z łatwością znajdziecie firmę która wypożycza takie namioty w Waszej okolicy.
Wypożyczając namiot najczęściej dostajemy go z kompletem stolików i krzeseł barów wraz z oświetleniem. Pamiętajmy jednak że organizując takie wesele z dala od cywilizacji musimy zaopatrzyć się w agregaty prądotwórcze do których będzie można podłączyć DJ czy Zespół Muzyczny. Wynajmując taki namiot warto też zatroszczyć się dobrego dekoratora który zamieni zwykły prostokątny namiot w piękną salę balową odpowiednio dekorując ściany i sufity.

slub w plenerze1

źródło pinterest
Czy mamy jakieś ograniczenia w postawieniu takiego namiotu w plenerze? W zasadzie są tylko dwa ograniczenia musi być płasko aby zupa nie wylewała nam się z talerza no i musimy mieć jakąś drogę dojazdową aby samochody z namiotem i jego wyposażeniem dotarły na miejsce.
Warto również rozejrzeć z salami które organizują takie przyjęcia. Jeżeli taka sala mieści się gdzieś w parku lub przy jeziorze być może ma w swojej ofercie taką właśnie imprezę plenerową. Z doświadczenia takie imprezy plenerowe najlepiej organizować od czerwca do września natomiast zawsze można zamówić dmuchawy które ogrzeją nam taki namiot tylko wtedy już będą potrzebne większe zasoby prądowe.
Jak duży powinien być ten namiot?

wesele w plenerze1

źródło pinterest

wesele jak marzenie

źródło pinterest
Wielkość takiego namiotu jak i sali weselnej zależy od ilości gości którą planujemy zaprosić na nasze przyjęcie weselne. Warto tutaj zaufać firmą które wynajmują takie namioty oni pewnie doradzą jaka wielkość będzie optymalna bo to również jest uzależnione od wielkości stołów sposobu ich rozmieszczenia jak i wielkości parkietu do tańczenia. Oczywiście chętnie wybierzemy się na takie wesele w plenerze Zapraszamy do współpracy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X