logo

Wasze opinie

Weronika i Daniel

Wesele w Szczyrku w Salach Romeo i julia

Kiedy emocje po ślubie już opadły pora napisać opinie… szczerą i bez obijania w bawełnę….
Zdecydowaliśmy się na współpracę z Justyną i Radkiem ponieważ mieliśmy przyjemność być na weselu na którym oni pracowali i spodobało nam się ich baaaardzo pozytywne podejście do gości weselnych i oczywiście piękne zdjęcia z sesji w Tatrach ;) Dziś z perspektywy czasu stwierdzamy że była to świetna decyzja. Już przed ślubem profesjonalne podejście Radka i Justyny sprawiło, że w pełni im zaufaliśmy co w świetle szału przygotowań jest niezmiernie ważne. Dziś chcemy Wam podziękować za cierpliwość, której potrzebowaliście do nas bardzo dużo, za cenne rady i stoicki spokój kiedy my panikowaliśmy. Zdjęcia i film są piękne uchwyciliście najładniejsze momenty, uśmiechy czy spojrzenia.

Dodatkowo chcemy podziękować, że zgodziliście się polecieć z nami do Norwegi na naszą sesje ślubną, aby wykonać zdjęcia, które jak się okazało przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Sam wyjazd z Wami był czystą przyjemnością! Kiedy oglądaliśmy wszystkie zdjęcia, przy jednym z pierwszych każde z nas powiedziało “to moje ulubione” a potem okazało się że słowa te padały przy większości zdjęć ;)

Justynko i Radziu dziękujemy za wszystko za piękną pamiątkę, za naprawdę mile spędzony czas, za wszystkie cenne uwagi. Współpraca z Wami była dla nas przyjemnością i mamy ogromna nadzieje, że jeszcze kiedyś spotkamy się przy okazji ważnych dla nas wydarzeń :* Jeśli ktoś z czytających waha się w kwestii wyboru fotografa szczerze polecamy!!!! W tym całym biznesie Justynie i Radkowi będzie zależeć przede wszystkim na Was i na tym, aby stworzyć najpiękniejszy i szczery obraz tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy kochani i buziaki dla Was

Magda i Sebastian

Plener ślubny w Łebie

Fotoaffetto odkryliśmy z polecenia.Po obejrzeniu filmu i zdjęc wykonanych przez FA nie szukaliśmy nawet dalej.I to była nasza najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Wszystko na jak najwyższym poziomie, profesjonalny sprzęt oraz przemili ludzie, którzy pozostaną w naszych sercach do końca życia tak samo jak materiały, które nam przekazali z tego wyjątkowego i wspaniałego dnia. Jeżeli chodzi o współprace to Radek z Justyną nie tylko dotrzymali umowy, którą z nimi podpisaliśmy ale także byli z nami emocjonalnie, nie dali nam odczuć stresu, cały czas nam dawali wskazówki jak się zachować i rozluźniali atmosfere co bardzo pomogło nam przetrwać ten dzień. Film – rewelacja dostaliśmy to czego oczekiwaliśmy trochę na poważnie trochę na śmieszno :) Oglądając film możemy płakać ze wzruszenia i ze śmiechu na przemian! Zdjęcia z wesela oczywiście profesjonalne- Justyna nie zapomniała o żadnym gościu, każdy ma coś z tego dnia dla siebie i uchwyciła najlepsze momenty!Fotoalbum …komu by się nie pokazało każdy zachwycony, każdy pod wrażeniem a my możemy go oglądać codziennie!

Najbardziej chcemy podziękować za spełnienie naszych marzeń co do sesji zdjęciowej jaka miała miejsce nad morzem.Ta 2dniowa sesja pokazuje jacy jesteście profesjonalni i jak wiele można z wami zdziałać !!!Zdjęcia są przepiękne aż zapierają dech w piersiach jak się je ogląda,nie wiadomo które wybrać do ramek bo każde jest najlepsze! Dostajemy cały czas wiele dobrych opinii na temat tej sesji nie tylko my w niej jesteśmy zakochani.

Dziękujemy za połączenie ślubu, wesela oraz sesji zdjęciowej w teledysku, napewno będziemy do niego nie raz wracać jak się pojawią trudniejsze chwile w naszym życiu.

Cieszymy się również, że mogliśmy bliżej poznać tak wspaniałe małżeństwo, którym życzymy jak najwięcej sukcesów w wykonywaniu swojej pasji jak i w życiu prywatnym. Mamy nadzieje, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność pozować do zdjęć na czyimś weselu.A kto wie może niebawem przybędziemy z nowym członkiem rodziny na mała sesje :)

Dziękujemy za cierpliwość, zaangażowanie i prace jaką włożyliście w tak ważnym dla nas dniu !!!

DZIĘKUJEMY za wszystko co dla nas zrobiliście – pamiątke z wesela mamy poprostu bezcenną.

Szukacie profesjonalnego/pomysłowego/sympatycznego/uczuciowego/pomocnego kamerzysty i fotografa?? Dobrze trafiliście! Fotoaffetto to duet, który zapewni wam to wszystko! Polecamy z całego serca!

Agnieszka i Marcin

Wesele w Rudzie Śląskiej

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Fotto Affetto będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie momentu, to ich wizytówka. Polecamy!

Natalia i Kamil

Wesele w Pyrzowicach

Serdecznie dziękujemy za świetną współpracę w miłej atmosferze!
Pełni pasji i profesjonalizmu, sympatyczni, potrafiący rozładować napięcie.Potraficie wydobyć z każdego amatora profesjonalnego modela :) Pięknie uchwycone chwile na zdjęciach oraz zachwycający i wzruszający film to cudowna pamiątka do końca życia:) Gorąco polecamy!!!

Joanna i Mariusz

Wesele w Pławniowicach

Profesjonalizm, wyczucie, wyjątkowy styl, zaangażowanie, pasja, fantastyczne podejście do klienta – to wszystko cechy FotoAffetto. Justyno, Radku – dziękujemy że byliście z nami. Dzięki Wam będziemy mogli wspominać i przeżywać na nowo najpiękniejsze chwile naszego życia.
Słów mi brakuje żeby wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Wami. Zdjęcia są cudne, album rewelacyjny a film zachwyca wszystkich.

Z głębi serca możemy polecić każdej parze młodej.

X